Головною задачею ТзОВ «Галенерго-Рогатин» є – встановлення довгострокових зовнішніх та внутрішніх партнерських відносин з генеруючими та промисловими іноземними компаніями та компаніями України, а також посилення позицій компанії на енергетичному ринку України та інших країн.
Головним напрямком діяльності компанії є оптова торгівля та постачання природнього газу.
Персонал Компанії успішно використовує міжнародну практику реалізації трейдінгових операцій з природним газом, що забезпечує Компанії репутацію — надійного постачальника енергоресурсів та партнера.
Постачання природного газу є ключовим напрямком діяльності Компанії. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в енергетичній галузі. Ми пропонуємо нашим споживачам надійні умови постачання газу, повний технічний супровід контрактів. Наша компанія постачає імпортований газ та газ, видобутий на території України для промислових підприємств, які його викортстовують, як сировину та для опалення приміщень.
ТзОВ «Галенерго-Рогатин» має великий портфель ресурсу природного газу від іноземних компаній-постачальників, а також має контракти з найбільшими приватними видобувними компаніями України, що дає Компанії можливість диверсифікації ризиків та отримання найкращої ціни.
Мета ТзОВ «Галенерго-Рогатин» створити комфортні умови співпраці між постачальником і споживачем природного газу, для отримання ефективного результату обох сторін.
Партнерство з нами — це гарантія найвищої якості послуг!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!